SC duplex Vezeloptisch patchsnoer 1m

Telegärtner - L00880A0006 - SC duplex Vezeloptisch patchsnoer 1m
Bron foto: Afb. evt. gelijkaardig
L00880A0006 4018359204013 EAN/GTIN

Onze beste prijs
€ 9,87 incl. btw

11-12 dagen*

SC duplex Vezeloptisch patchsnoer 1 m Fibre-type Single-modus, Categorie OS2, Aantal vezels 1,... meer
SC duplex Vezeloptisch patchsnoer 1m – Telegärtner – L00880A0006 – 4018359204013: SC duplex Vezeloptisch patchsnoer 1 m Fibre-type Single-modus, Categorie OS2, Aantal vezels 1, Kabeltype Duplex, Lengte 1 m, Type connectoraansluiting 1 SC-duplex, Type connectoraansluiting 2 SC-duplex, Kleur buitenmantel Geel, Anti knik mouw Opzet, vlamvertragend volgens EN 50265-2-1, Halogeenvrij (volgens EN 50267-2-3)
... meer
Soort vezel Enkele modus
Categorie OS2
Aantal vezels 1
Kabeltype Duplex
Lengte 1 m
Connectortype aansluiting 1 SC-duplex
Connectortype aansluiting 2 SC-duplex
APC-uitvoering nee
Mantelkleur geel
Kabelbeschermingstule opgestoken
Vlamwerend conform EN 50265-2-1
Halogeenvrij volgens EN 50267-2-3 ja

Product beoordelen

(0 beoordelingen)
Beoordelingen lezen, schrijven en bespreken ... meer
Klantenbeoordelingen voor "SC duplex Vezeloptisch patchsnoer 1m"
Beoordeling schrijven
Beoordelingen worden na controle gepubliceerd.
Voer de tekenreeks in het onderstaande tekstveld in.

De met een * gemarkeerde velden zijn verplicht.