ST glasvezel patchkabel 3m

Telegärtner - L00892C0048 - ST glasvezel patchkabel 3m
Bron foto: Afb. evt. gelijkaardig
L00892C0048 4018359358167 EAN/GTIN

Onze beste prijs
€ 19,16 incl. btw

11-12 dagen*

ST Fibre-kabel 3m Vezeltype Multi-modus 50/125, Categorie OM3, Aantal vezels 2, Kabeltype Duplex,... meer
ST glasvezel patchkabel 3m – Telegärtner – L00892C0048 – 4018359358167: ST Fibre-kabel 3m Vezeltype Multi-modus 50/125, Categorie OM3, Aantal vezels 2, Kabeltype Duplex, Lengte 3m, Type connectoraansluiting 1 ST, Type connectoraansluiting 2 SC-duplex, Kleur buitenmantel Turkoois, Anti -kink sleeve-opzetstuk, vlamvertragend conform EN 50265-2-1, halogeenvrij (volgens EN 50267-2-3)
... meer
Soort vezel Multimodus 50/125
Categorie OM3
Aantal vezels 2
Kabeltype Duplex
Lengte 3 m
Connectortype aansluiting 1 ST
Connectortype aansluiting 2 SC-duplex
APC-uitvoering nee
Mantelkleur turquoise
Kabelbeschermingstule opgestoken
Vlamwerend conform EN 50265-2-1
Halogeenvrij volgens EN 50267-2-3 ja

Product beoordelen

(0 beoordelingen)
Beoordelingen lezen, schrijven en bespreken ... meer
Klantenbeoordelingen voor "ST glasvezel patchkabel 3m"
Beoordeling schrijven
Beoordelingen worden na controle gepubliceerd.
Voer de tekenreeks in het onderstaande tekstveld in.

De met een * gemarkeerde velden zijn verplicht.