SC duplex Vezeloptisch patchsnoer 2m L00891C0019

Telegärtner - L00891C0019 - SC duplex Vezeloptisch patchsnoer 2m L00891C0019
Bron foto: Afb. evt. gelijkaardig
L00891C0019 4018359357757 EAN/GTIN

Onze beste prijs
€ 12,01 incl. btw

11-12 dagen* (DEU)

Soort vezel Multimodus 62,5/125, Categorie OM1, Aantal vezels 2, Kabeltype Duplex, Lengte 2 m,... meer
SC duplex Vezeloptisch patchsnoer 2m L00891C0019 – Telegärtner – 4018359357757: Soort vezel Multimodus 62,5/125, Categorie OM1, Aantal vezels 2, Kabeltype Duplex, Lengte 2 m, Connectortype aansluiting 1 SC-duplex, Connectortype aansluiting 2 LC-duplex, APC-uitvoering nee, Mantelkleur oranje, Kabelbeschermingstule opgestoken, Vlamwerend conform EN 50265-2-1
... meer
Soort vezel Multimodus 62,5/125
Categorie OM1
Aantal vezels 2
Kabeltype Duplex
Lengte 2 m
Connectortype aansluiting 1 SC-duplex
Connectortype aansluiting 2 LC-duplex
APC-uitvoering nee
Mantelkleur oranje
Kabelbeschermingstule opgestoken
Vlamwerend conform EN 50265-2-1

Product beoordelen

(0 beoordelingen)
Beoordelingen lezen, schrijven en bespreken ... meer
Klantenbeoordelingen voor "SC duplex Vezeloptisch patchsnoer 2m L00891C0019"
Beoordeling schrijven
Beoordelingen worden na controle gepubliceerd.
Voer de tekenreeks in het onderstaande tekstveld in.

De met een * gemarkeerde velden zijn verplicht.