SC duplex Vezeloptisch patchsnoer 1m L00880A0006

Telegärtner - L00880A0006 - SC duplex Vezeloptisch patchsnoer 1m L00880A0006
Bron foto: Afb. evt. gelijkaardig
L00880A0006 4018359204013 EAN/GTIN

Onze beste prijs
€ 10,07 incl. btw

11-12 dagen* (DEU)

Soort vezel Enkele modus, Categorie OS2, Aantal vezels 1, Kabeltype Duplex, Lengte 1 m,... meer
SC duplex Vezeloptisch patchsnoer 1m L00880A0006 – Telegärtner – 4018359204013: Soort vezel Enkele modus, Categorie OS2, Aantal vezels 1, Kabeltype Duplex, Lengte 1 m, Connectortype aansluiting 1 SC-duplex, Connectortype aansluiting 2 SC-duplex, APC-uitvoering nee, Mantelkleur geel, Kabelbeschermingstule opgestoken, Vlamwerend conform EN 50265-2-1
... meer
Soort vezel Enkele modus
Categorie OS2
Aantal vezels 1
Kabeltype Duplex
Lengte 1 m
Connectortype aansluiting 1 SC-duplex
Connectortype aansluiting 2 SC-duplex
APC-uitvoering nee
Mantelkleur geel
Kabelbeschermingstule opgestoken
Vlamwerend conform EN 50265-2-1

Product beoordelen

(0 beoordelingen)
Beoordelingen lezen, schrijven en bespreken ... meer
Klantenbeoordelingen voor "SC duplex Vezeloptisch patchsnoer 1m L00880A0006"
Beoordeling schrijven
Beoordelingen worden na controle gepubliceerd.
Voer de tekenreeks in het onderstaande tekstveld in.

De met een * gemarkeerde velden zijn verplicht.