Glasvezel Vezeloptisch patchsnoer 1m

Spaun - SOP 1 FC/PC - Glasvezel Vezeloptisch patchsnoer 1m
Bron foto: Afb. evt. gelijkaardig
SOP 1 FC/PC 815032 4040326150320 EAN/GTIN

Onze beste prijs
€ 4,28 incl. btw

11-12 dagen*

Optisches Patchkabel FC/PC SOP 1 FC/PC Faserart Singlemode, Anzahl der Fasern 1, Länge 1m,... meer
Glasvezel Vezeloptisch patchsnoer 1m – Spaun – SOP 1 FC/PC – 815032 – 4040326150320: Optisches Patchkabel FC/PC SOP 1 FC/PC Faserart Singlemode, Anzahl der Fasern 1, Länge 1m, Steckverbindertyp Anschluss 1 sonstige, Steckverbindertyp Anschluss 2 sonstige, beidseitig FC/PC Stecker
... meer
Soort vezel Enkele modus
Aantal vezels 1
Lengte 1 m
Connectortype aansluiting 1 Overige
Connectortype aansluiting 2 Overige

Product beoordelen

(0 beoordelingen)
Beoordelingen lezen, schrijven en bespreken ... meer
Klantenbeoordelingen voor "Glasvezel Vezeloptisch patchsnoer 1m"
Beoordeling schrijven
Beoordelingen worden na controle gepubliceerd.
Voer de tekenreeks in het onderstaande tekstveld in.

De met een * gemarkeerde velden zijn verplicht.