LC-Duplex glasvezelkabel 5m 151J1EOJO50E

Metz - 151J1EOJO50E - LC-Duplex glasvezelkabel 5m 151J1EOJO50E
Bron foto: Afb. evt. gelijkaardig
151J1EOJO50E 4250184148036 EAN/GTIN

€ 13,86 incl. btw

11-12 dagen* (DEU)

Soort vezel Multimodus 50/125, Categorie OM3, Lengte 5 m, Connectortype aansluiting 1 LC-duplex,... meer
LC-Duplex glasvezelkabel 5m 151J1EOJO50E – Metz – 4250184148036: Soort vezel Multimodus 50/125, Categorie OM3, Lengte 5 m, Connectortype aansluiting 1 LC-duplex, Connectortype aansluiting 2 SC-duplex
... meer
Soort vezel Multimodus 50/125
Categorie OM3
Lengte 5 m
Connectortype aansluiting 1 LC-duplex
Connectortype aansluiting 2 SC-duplex

Product beoordelen

(0 beoordelingen)
Beoordelingen lezen, schrijven en bespreken ... meer
Klantenbeoordelingen voor "LC-Duplex glasvezelkabel 5m 151J1EOJO50E"
Beoordeling schrijven
Beoordelingen worden na controle gepubliceerd.
Voer de tekenreeks in het onderstaande tekstveld in.

De met een * gemarkeerde velden zijn verplicht.