SC duplex glasvezelkabelsnoer 10m 1-2160231-0

CommScope/AMP Netconn - 1-2160231-0 - SC duplex glasvezelkabelsnoer 10m 1-2160231-0
Bron foto: Afb. evt. gelijkaardig

€ 12,79 incl. btw

1-2 dagen* (DEU)

Soort vezel Enkele modus, Categorie OS2, Aantal vezels 2, Kabeltype Duplex, Lengte 10 m,... meer
SC duplex glasvezelkabelsnoer 10m 1-2160231-0 – CommScope/AMP Netconn : Soort vezel Enkele modus, Categorie OS2, Aantal vezels 2, Kabeltype Duplex, Lengte 10 m, Connectortype aansluiting 1 SC-duplex, Connectortype aansluiting 2 SC-duplex, APC-uitvoering nee, Mantelkleur geel, Kabelbeschermingstule opgestoken
... meer
Soort vezel Enkele modus
Categorie OS2
Aantal vezels 2
Kabeltype Duplex
Lengte 10 m
Connectortype aansluiting 1 SC-duplex
Connectortype aansluiting 2 SC-duplex
APC-uitvoering nee
Mantelkleur geel
Kabelbeschermingstule opgestoken

Product beoordelen

(0 beoordelingen)
Beoordelingen lezen, schrijven en bespreken ... meer
Klantenbeoordelingen voor "SC duplex glasvezelkabelsnoer 10m 1-2160231-0"
Beoordeling schrijven
Beoordelingen worden na controle gepubliceerd.
Voer de tekenreeks in het onderstaande tekstveld in.

De met een * gemarkeerde velden zijn verplicht.