SC-Duplex Patch -kuituoptiikka 150225BA12-E

Metz - 150225BA12-E - SC-Duplex Patch -kuituoptiikka 150225BA12-E
Kuvan lähde: Kuva voi olla samanlainen
Kuvan lähde: Kuva voi olla samanlainen
150225BA12-E 4250184168812 EAN/GTIN

167,59 € sis. ALV (0,00 €)

14-15 Päivää* (USA)

Kappale
Siirry muistilistaan
Sopii kytkin-/sovitinmäärälle 24, Sopii moduulirasiamäärälle 12, Kytkin-/sovitinmäärä 12, Sis.... lisää
SC-Duplex Patch -kuituoptiikka 150225BA12-E – Metz – 4250184168812: Sopii kytkin-/sovitinmäärälle 24, Sopii moduulirasiamäärälle 12, Kytkin-/sovitinmäärä 12, Sis. etulevyn kyllä, Sis. kotelon kyllä, Sis. siansaparoeristimet kyllä, Säietyyppi Monitilainen 50/125, Säieluokka OM3, APC-malli ei, Pistoliitintyyppi ulkona SC-duplex, Pistoliitintyyppi sisällä SC-duplex, Väri harmaa, RAL-numero 7035, Asennustapa 482,6 mm (19 tuumaa) -asennus, Korkeusyksiköitä 1, Korkeus 44,45 mm, Leveys 482,6 mm, Syvyys 264,5 mm
... lisää
Sopii kytkin-/sovitinmäärälle 24
Sopii moduulirasiamäärälle 12
Kytkin-/sovitinmäärä 12
Sis. etulevyn kyllä
Sis. kotelon kyllä
Sis. siansaparoeristimet kyllä
Säietyyppi Monitilainen 50/125
Säieluokka OM3
APC-malli ei
Pistoliitintyyppi ulkona SC-duplex
Pistoliitintyyppi sisällä SC-duplex
Väri harmaa
RAL-numero 7035
Asennustapa 482,6 mm (19 tuumaa) -asennus
Korkeusyksiköitä 1
Korkeus 44,45 mm
Leveys 482,6 mm
Syvyys 264,5 mm

Arvioi tuote

(0 Arviot)
Lue ja kirjoita arvioita, keskustele ym. lisää
Asiakasarviot tuotteelle "SC-Duplex Patch -kuituoptiikka 150225BA12-E"
Kirjoita arvio
Arviot julkaistaan tarkistuksen jälkeen.
Syötä merkkijono seuraavaan tekstikenttään.

Tähdellä (*) merkityt kentät ovat pakollisia.